تبلیغات
موضوعات جالب و دیدنی - طب سوزنی جایگزین لیفتینگ
 
موضوعات جالب و دیدنی
 
 
شنبه 16 دی 1391 :: نویسنده : shop s


طب سوزنی جایگزین لیفتینگ
روش دومی كه طب سوزنی كار می كند این گونه است كه سوزنهای بسیار كوچكی در محل چروكهای صورت فرو برده می شود كه با افزایش جریان انرژی و خون به آن منطقه عمل می كند پس از گذراندن 10-8 دوره طب سوزنی منتظر نتایج شگفت انگیز آن باشید .

پائول كم پیستی ( Paul Kempisty ) . نیویورك ، 5 سپتامبر 2012

طب سوزنی با چندین روش مختلف می تواند به عنوان درمان جایگزین لیفتینگ عمل كند . اول از همه با كمك طب سوزنی و درمانهای سنتی چینی سعی می كنیم  یك تعادل و هارمونی كلی خوب بدن  را احیا نماییم . زمانی كه بدن شخص قوی و سالم باشد واكنشهای ایمنی خوبی دارد و به روشی موثر قادر به سم زدایی و حذف فضولات بدن می باشد  و بنابراین پوست به عنوان بزرگترین اندام قابل مشاهده بطور طبیعی سالم تر و براق تر به نظر می آید . هم چنین وقتی سوزنهای نازك را در نقاط كلیدی صورت قرار می دهیم بدن با گردش خون بهتر ، رسوب كلاژن  و افزایش فعالیت ایمنی كه كمك شایانی در سلامت ظاهری پوست ( رنگ و توناژ پوست ) و درخشش و طراوت طبیعی  دارد واكنش نشان می دهد.
فریدا ماه (Frieda Mah ) ، ایروین ، كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
سلامت اندام هایتان در قسمتهای مختلف صورت نمایان می گردد . بهبود سلامت اندامها می تواند بر حالت تان تاثیر گذارد . علاوه بر این فرو كردن سوزن در صورت می تواند گود شدگی گونه ها را بهبود بخشیده ، چروكها را كاهش دهد  و پلك های افتاده را محكم نماید . هم چنین سوزنها گردش خون و تولید كلاژن را افزایش می دهد بنابراین ماهیچه ها را سفت نموده و چروكهای ریز را برطرف می نماید . 
ترزا گرین (  Teresa Green ) ، اشلند ایالت ویرجینیا ، 5 سپتامبر 2012  
طب سوزنی جایگزین لیفتینگ نمی باشد . بسیاری از افرادی كه طب سوزنی انجام می دهند تحت عنوان پروتكلی به نام طب سوزنی صورت این كار را انجام می دهند كه می تواند نتایج دراماتیكی برای چروكها و پوست و فك شل و افتاده داشته باشد و پوست را سفت می كند و هم چنین باعث می شود كه پوست سالم  و براق به نظر آید . این افراد طب سوزنی صورت را در طی 10الی 12 جلسه 3 ساعته كه بصورت هفته ای  یك بار می باشد انجام می دهند . بر خلاف لیفتینگ معمولا هیچ درد و زخمی را تجربه نخواهید كرد . امكان دارد این نوع درمان به رفع علائم آلرژی و هم چنین بهبود حافظه نیز كمك كند . بدین منظور انجام این كار را به افراد متخصص می سپاریم زیرا حتی متخصصان طب سوزنی صورت هم می بایست سلامت کلی شما را مد نظر قرار دهند . انجام چند بار طب سوزنی صورت بدون یك درمان متعادل می تواند موجب سر درد ، بی خوابی و گیجی و ضعف می گردد . 

لژلا فازلیسیس (Lejla Fazlicic ) ، لینكولن وود ، ایالت لینویز ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی یك روش موثر و ایمن بدون دارو می باشد كه علائم پیری را كاهش می دهد . نوسازی پوست كه از این تكنیك استفاده می كند می تواند با توجه به شكافهای مخفی كه احتمالاً در پوسه پیری سهیم هستند استحكام ماهیچه صورت و گردن را بهبود بخشد . بطور داخلی از شكافها و ضعف انرژی حیات چروكها شروع می شوند . این انرژی حیاتی(چی) از طریق راههایی كه مریدین (Meridian : در طب سنتی چین  به راههای كه نقاط وارد كردن سوزن را به هم وصل می كنند گفته می شود ) نام دارد در بدنمان جریان می یابد. با بالا رفتن سن توازن و قدرت این انرژی مختل می گردد . در نتیجه پوست صورت شل می شود و چروك می خورد و نقاط تیره ای بر روی پوست ظاهر می گردد . 
هر پزشك متخصص طب سوزنی برای هر بیمار پروتكل خاصی  می سازد و دلایل نهفته بروز مشكل را مورد توجه قرار می دهد . با استفاده از طب سوزنی  جریان انرژی حیاتی در مریدین ها ، سفتی ماهیچه صورت و گردن كه موجب كاهش علائم پیری می گردد را بهبود می بخشیم . طب سوزنی روشی بدون درد و برای كاهش علائم پیری می باشد 
آرام آكوپیان (Aram Akopyan ) ، گلندال ایالت كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012  
طب سوزنی برای تولید نتایج قابل اندازه گیری از مكانیسمی استفاده می كندكه میكرو تراما ( آسیب كم ) نامیده می شود .  این روش جایگزین ایمن و موثری برای روشهای درمانی تهاجمی چون بوتاكس و اعمال جراحی زیبایی می باشد و اغلب  به عنوان روشی مكمل در كنار دیگر تكنیكها مورد استفاده قرار می گیرد .  در مراكز كلینیكی سوزنها را به دو روش استفاده می كنند یا اینكه مستقیما ً آنها را وارد چروكها كرده و یا اینكه در نقاط مختلف عامل وارد می گردد .  میكرو تراما موجب شكل گیری كلاژن و الاستین می گردد . 

تونی كینگ (Tony King ) ، پورت چستر ایالت نیویورك ، 5 سپتامبر 2012 
انواع متعددی از طب سوزنی وجود دارد كه به بازسازی و شاداب شدن پوست صورت كمك می كند . من خود شخصا ًروش Mei Zen كه یك نوع لیفتینگ طب سوزنی نامیده می شود را ترجیح می دهم ، اگر چه این روش یك روش جراحی نیست و تكنیك هایش در Su Wen یك متن كهن می باشد.
 هردرمانی با یك دوره كامل طب سوزنی شروع می شود .  ارمغان درمان عدم توازن های موجود در بدن احیای سلامتی خواهد بود كه در صورت شما نمایان خواهد شد یعنی با اصلاح درون توسط طب سوزنی زیبایی بیرونی شما نمایان می شود . در مرحله بعدی برای ترغیب بدن به تولید كلاژن و الاستین سوزنهای كوچك بصورت گروهی  وارد نقاط مخصوص طب سوزنی پوست صورت می كنیم . پس از طی این دوره بیشتر بیماران می فهمند كه خط های ریز موجود در صورتشان كاملا ً برطرف شده  است و عمق خطوط عمیق كمتر شده است و افرادی كه پوستهای ناصاف و برافروخته داشتند پوستشان به حالت سالم و طبیعی خود برگشته و آنانی كه منافذ پوستشان باز شده بود  به سایز طبیعی خود باز گشته بود . به دلیل افزایش گردش خون، کل صورت شادابتر و سفت تر به نظر می رسد . البته همه این نتایج كاملا فردی بوده و هیچ روش پزشكی نمی تواند ضمانت 100 درصد بدهد اما من  با بیمارانم به نتایج خوبی رسیده ایم . هم چنین پروتكلی در مورد گردن و قسمت سرسینه وجود دارد اما ما بطور كلی با درمان قسمت صورت شروع می كنیم زیرا زمانی كه فقط صورت خوب می شود قسمت گردن و سر سینه هم تمایل دارد بهبود یابد. 

سونگ سی . چو (Sung C. Cho ) ، ترانس ایالت كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
قبل از ارائه توضیحی درباره طب سوزنی ترجیح می دهم درباره جریان انرژی حیاتی در بدن توضیح مختصری بدهم . بر طبق طب شرقی هر موجود زنده ای سرشار از انرژی به نام چی (Qi ) می باشند . (چی) از طریق راههای ویژه ای كه مریدینها(کانالهای انرژی) نام دارند در بدن جریان می یابد . می توان گفت یك فرد زمانی سالم است كه در بدنش هیچ مانعی برای جریان یافتن چی وجود نداشته باشد . زمانی كه این جریان متوقف می گردد بیمار می شویم . متخصصان طب سوزنی این موانع را پیدا كرده و با استفاده از طب سوزنی جریان چی را به حالت طبیعی خود بر می گردانند . زمانی كه سوزنهای كوچك را وارد نقاط مخصوص می كنیم مركز كنترل مغز ما تحریك می شود  و فرمان درمان مشكل را صادر می كند . 
آن مك كینی (Ann McKinney ) ، گروتون ایالت ماساچوست ، 5 سپتامبر 2012 
با استفاده از اصول طب چینی 2 راه برای لیفیتنگ و لایه برداری وجود دارد . یك راه شامل استفاده از سوزنهای بسیار نازك  و استریل  و فرو كردن آنها در نقاط مخصوصی از صورت می باشد تا تولید كلاژن در پوست افزایش یابد و پوست را سفت نماید . روش دیگر كه هر از گاهی موجب  كبودی می گردد . در این روش با استفاده از روش ELR نورهای رنگی با جریان كم را بر روی نقاط فشار طب سوزنی تابانده می شود . 

آنجلیكا درام (Angelica Drum ) ، الدورادو هیلز ، كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
روش جوان سازی طب سوزنی صورت تكنیكی است كه برای كمك به احیای پوست و تواناییهای مرمت سلولی كه با افزایش سن كاهش می یابد از  نقاط مخصوص طب سوزنی استفاده می كند . به منظور افزایش تاثیر این درمان می توان با روش درمانی  تابش نور رنگی با جریان كم تركیب گردد . 

ژاكلین ارسطو زاده (Jacklin Arastouzadeh ) ، بورلی هیلز ، كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012
زمانی كه جوان و سالم هستید (درم،لایه زیرین پوست) به دلیل كیفیت الاستیك و محكمی که دارد چروك نخواهد خورد . به خاطر وجود الاستین است كه پوست سالم و جوان می ماند . با افزایش سن  و یا دیگر شرایط دارویی درم یا همان زیر پوست شما  می تواند كلاژن  و در نتیجه الاستین از دست بدهد در نتیجه پوست نازك می شود و برای انتقال رطوبت به اپیدرم دچار مشكل می گردد . این كمبود رطوبت باعث می شود چربی موجود در لایه زیر جلدی شروع به كم شدن نماید  و در نتیجه اپیدرم یا همان پوست خارجی شل می گردد و چروكها نمایان می گردند . كاری كه یك متخصص طب سوزنی انجام می دهد این است كه جریان خون و اكسیژن را به آن منطقه هدایت می كند  و در جهت كمك به رفع چروكها رطوبت اپیدرم را افزایش می دهد . 
ژاكوب زونگ (Jacob Zong ) ، اوشن ساید نیویورك ، 5 سپتامبر 2012
متخصص طب سوزنی سوزنهای ظریفی را در پوست فرو می كند و بدین وسیله انرژی بدن را تحت تاثیر قرار می دهد . متخصص طب سوزنی گردش خون و انرژی را در سر تا سر بدن افزایش می دهد و گیرنده های عصبی را تحریك می كند . با دستیابی به بعضی از این نقاط ، متخصص طب سوزنی با افزایش گردش خون در قسمت صورت به دنبال بهبود پوست ، با دفع مواد سمی به دنبال كاهش ورم  و با بهبود روند تولید كلاژن به دنبال افزایش سفتی ماهیچه های صورت  و انعطاف پذیری پوست می باشد . بدین وسیله افراد احساس جوانی كرده و با تغییراتی در شكل و رنگ پوست خود مواجه می شوند . این روش از اعمال جراحی زیبایی ایمن تر و تقریبا ً بدون درد است  و هیچ اثر جانبی ندارد و خطر زشت  و بد تركیب شدن  آن كمتر است . بر خلاف اعمال جراحی كه مجبور به تحمل دوره ریكاوری طولانی مدت آن هستید طب سوزنی هیچ   آسیبی بعد از عملیات انجام شده ندارد .  با وجود اینكه با طب سوزنی نمی توان فرم بینی یا گونه را تغییر داد در كنار بهبود وضعیت سلامت عمومی  بدن احیاء ماندگارتری كه تا سالها در صورت نمایان خواهد بود را به همراه خواهد داشت  . 


سندی روت (Sandy Root ) ، نیویورك ، 5 سپتامبر 2012
فرو كردن سوزنهای ظریف مخصوص طب سوزنی، كلاژن و الاستین بیشتر می شود و گردش خون در ناحیه صورت هم افزایش می یابد . 

كیم وندیور (Kim Vandeveer ) ، رانرت پارك كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012
طب سوزنی زیبایی یا جوان سازی پوست با آوردن انرژی چی  و خون به ناحیه چروك خورده  موجب بهبود می گردد . این روش یك روش غیر تهاجمی است و نه تنها به بهبود چروكها و خطوط صورت كمك می كند بلكه در همان حین به بهبود بنیان بدن كمك می كند . چروكهای دور چشم را برطرف می كند باعث بالا آمدن قسمت چانه می گردد و افتادگی پلك را بهبود می بخشد . صورت را قوام می بخشد وحمایتی كلی برای بدن فراهم می آورد . 

نعاندی پوجا – جوی (Naandi Puja –Joy ) پلی سانتون – كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی و طب چینی با حمایت از سلامت داخل بدن  و كار بر روی بافت و شرایط پوست را می توان  در جهت كاهش روند پیری  پوست بكار برد . همه رو.شهای طب سوزنی فزاینده هستند و علی الخصوص با طب سوزنی جوان سازی صورت مطابقت دارد . این جمله بدان معناست كه به منظور دیدن بزرگترین نتایج  درمان با یك دوره طب سوزنی می توانید  منتظر پوستی نرمتر ، صافتر و براق تر  باشید . جوان سازی و احیاء صورت با افزایش گردش خون در پوست، توازن رطوبت در پوست را بهبود ببخشد . 
هم چنین طب سوزنی قوام ماهیچه ها را بهبود می بخشد  و حالا الاستیسیته پوست را افزایش می دهد  و این كارها را با تحریك تولید كلاژن انجام می دهد . طب سوزنی پوست را سفت می كند و شل شدن پوست و پف دور چشم را كاهش می دهد . تیرگی دور چشم را برطرف می كند و به رفع افتادگی پلك كمك می كند . خطوط چروک ریز را برطرف نموده و خطوط عمیق را كم عمق تر می نماید . با افزایش گردش حاشیه ای رنگ صورت و درخشش آن را بهبود می بخشد . منافذ پوست را می بندد و نشانه های استرس بر روی صورت را كاهش می دهد  و روند پیری را كند می سازد . نتایج حاصله از طب سوزنی جوان سازی صورت شبیه نتیجه اعمال جراحی نیستند بلكه بسیار ایمن تر بوده و چهره خیلی طبیعی تر خواهد بود اما ماندگاری تاثیرات آن به  ماندگاری تاثیرات اعمال جراحی  خواهد بود . 
كری كیتر (Cari Cater ) ، اسمیرنا – جورجیا ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی جوان سازی پوست روش درمانی موثر و غیر جراحی در جهت كاهش علائم پیری است .  این روش درمانی بر مبنای اصول طب سوزنی كه شامل وارد كردن سوزنهای نازك یك بار مصرف در قسمتهایی از پوست صورت و بدن است  . با فرو كردن سوزنها، گردش خون موضعی در صورت افزایش می یابد و موجب تولید كلاژن می گردد كه خطوط را پر می كند و در جهت ایجاد چهره ای براق و سالم پوست را محكم می كند . پروسه معمول درمان شامل 10 الی 15 روش درمانی به هم پیوسته می باشد . 4تا 6 درمان اولیه می بایست هفته ای 2 بار انجام شود . پس از پروسه اولیه درمان به منظور حفظ تاثیرات حاصله جلسات نگهداری ماهانه و فصلی توصیه می گردد . 

ماریا آندینو (Maria Andino ) ، منطقه نو هو آرتس ، كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
نسبت به اعمال جراحی زیبایی، طب سوزنی جایگزین ملایم تری است  بنابراین  عواقب آن خیلی حاد نخواهد بود . سوزنهای ظریف مخصوص طب سوزنی در مناطق خاصی از صورت و بدن فرو برده می شود  و بدن را تحریك می كند تا احیاء و ریلكسیشن سلولها  را ارتقاء بخشد . هم چنین با استفاده از ماسكهای گیاهی و سایر روشهای طب چینی و طب سوزنی ،صورت هم درمان می شود تا گردش لنفاوی بهبود یابد و قوام پوست و روشنی آن را افزایش دهد .  از آن جایی كه مهم ترین فاكتور در بروز پیری زودرس استرس می باشد طب سوزنی به موجب توانایی در برقراری مجدد توازن در بدن و كاهش استرس در داشتن ظاهری سالم تر ،كمك شایانی خواهد كرد. 

تا – لی چانگ (Ta- Li Chang ) ، لا هاربا ، كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی جایگزین مناسبی برای لیفتینگ می باشد كه می تواند چروكها را كوچكتر كند و باعث شود پوست تان جوانتر به نظر آید . هم چنین با برقراری هارمونی در بدن گردش خون را افزایش می دهد . اما نكته منفی طب سوزنی آن است كه به چندین دوره درمان نیاز دارد  و 3-1 دوره درمان جواب نمی دهد  و اثری موقتی خواهد داشت . در آغاز اگر  در طی 2 هفته هر بار 4-3 دوره درمانی را طی كنید، بهتر جواب خواهید گرفت  و سپس به 2 بار در هفته كاهش دهید . افراد دارای پوست های نازك و شل دوره درمانشان طولانی تر خواهد بود . شخصا ً توصیه می كنم  طب سوزنی را با دیگر درمانها از جمله  درمانهای گیاهی ، تغییر تغذیه  و ماساژ با روغنهای مخصوص تركیب نمایید . دونا كین (Donna Cain ) ،  نیو كنعان ، كانك تیكات ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی جایگزین بسیار عالی درمانهای اصلاحی اجزای صورت می باشد . طب سوزنی به 2 روش عمل می كند . روش اول بهبود گردش آزاد انرژی ( چی ) در بدن می باشد . در طب چینی زیبایی ظاهر نتیجه سلامت داخلی بدن است و تنها زمانی كه انرژی چی در کانالهای انرژی یا مریدینهای بدن شما جریان یابد ظاهر صورت می تواند زیبا گردد(باید بعد از معاینه بر روی ارگانهای بدن درمان انجام شود ) . 
روش دومی كه طب سوزنی كار می كند این گونه است كه سوزنهای بسیار كوچكی در محل چروكهای صورت فرو برده می شود كه با افزایش جریان انرژی و خون به آن منطقه عمل می كند پس از گذراندن 10-8 دوره طب سوزنی منتظر نتایج شگفت انگیز آن باشید . به منظور حفظ نتایج توصیه می گردد ماهانه 1 بار طب سوزنی را تكرار نمایید . 

اد آلوارز ( Ed Alvarez ) ، شیكاگو ، لینویز ، 5 سپتامبر 2012 
سوزنها در راستای چین و چروكهای پوست  و یا نقاط اتصال ماهیچه ای قرار داده می شود . این كار در جهت تحقق 2 هدف انجام می شود : 1 – رشد پوست جدید در آن منطقه . 2 – آزاد ساختن  تنش و سفتی ماهیچه ای در صورت . این كار جریان خون را افزایش می دهد و فعالیت سلولی را تجدید می كند  و موجب جوان شدن و احیاء صورت می گردد . 
اندرو رادر (Andrew Rader ) ، لاگونیتاس ، كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی گردش خون در قسمت صورت را افزایش می دهد  و هم چنین به ریلكسیشن ماهیچه كمك می كند و فشار عصبی و تنش را كاهش می دهد . همه این كارها به سرزندگی و جوانی چهره شما كمك می كند . طب سوزنی یك روش غیر تهاجمی و ایمن بوده و بدون  اینكه متحمل هیچ گونه آسیبی گردید می توانید آن را امتحان نموده تا ببینید چگونه عمل می كند . 

نیكول گارسیا (Nicole Garcia ) ، فورت لائودردال ، فلوریدا ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی جایگزین لیفیتینگ  نیست اما می تواند جایگزین ایمن ، طبیعی و موثری برای اعمال جراحی زیبایی و یا تزریق بوتاكس  باشد . طب سوزنی زیبایی فرو كردن سوزنهایی ظریف و نازكتر از مو به داخل نقاط خاصی از صورت از جمله چروكها خواهد بود  . تاثیرات طب سوزنی شامل افزایش گردش خون در صورت است كه به بافتهای صورت اكسیژن رسانی می كند ، بهبود قوام ماهیچه ها و افزایش حالت كشسانی پوست می باشد . طب سوزنی بر خلاف تزریق بوتاكس كه ماهیچه های صورت را فلج می كند ماهیچه ها را تقویت می كند علاوه بر این طب سوزنی كمك می كند بدن كلاژن بیشتری تولید نماید كه خطوط ریز و چروكها را پر می كند و به بهبود قوام كلی پوست كمك می كند . طب سوزنی یك روش جراحی یا تزریق مضر نیست بنابراین ماندگاری نتایج آن اندكی بیشتر خواهد بود . معمولا درمان 12-10 جلسه خواهد بود و  هم چنین بیشتر بیماران به بالا آوردن پیشانی و فك ، چهره ای بهتر و حسی بهتر توجه دارند . 

ریچارد كی (Richard Ki ) ، اورنج ، كالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 
طب سوزنی یك روش غیر جراحی برای تولید مجدد سلولهای پوست می باشد . بوسیله وارد كردن سوزنهایی ظریف در پوست ، پوست صورت تحریك می شود تا سلولهای جدیدی تولید نماید . در طول طب سوزنی زیبایی حدود 15-10 سوزن در صورت فرو برده می شود . 
كریستوفر سرل ( Christopher Serrell ) ، وست مینستر ، كلورادو ، 5 سپتامبر 2012 
بله طب سوزنی با افزایش جریان خون و انرژی به صورت نتایج شگفت انگیزی به همراه خواهد داشت .    
      

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 16 مرداد 1396 11:57 ق.ظ
This is my first time visit at here and i am really pleassant to read everthing at one place.
جمعه 13 مرداد 1396 10:26 ب.ظ
Pretty! This has been a really wonderful post. Thank you for
supplying these details.
جمعه 13 مرداد 1396 12:11 ب.ظ
Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks, However
I am having problems with your RSS. I don't know the reason why I
am unable to join it. Is there anyone else having similar RSS issues?
Anybody who knows the answer will you kindly respond? Thanx!!
شنبه 7 مرداد 1396 02:54 ب.ظ
Hey! Do you know if they make any plugins to safeguard against
hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've
worked hard on. Any suggestions?
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 01:15 ب.ظ
Does your site have a contact page? I'm having trouble locating it but, I'd
like to shoot you an e-mail. I've got some creative ideas
for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great website and I look forward to
seeing it expand over time.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


بهترین وسایل آرایشی، بهداشتی، لوازم منزل و محل کار، املاک، اتومبیل، کامپیوتر، آموزش و ... را در این وبلاگ ببینید.

مدیر وبلاگ : shop s
مطالب اخیر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

> مبل ماساژور6669 روبیمكث Robimax
مبل ماساژور6669 - دارای 4 بازوی ماساژ- 3 سرعت در هر کدام(مالشی،چرخشی،انگشتی با حرکت هلالی،ضربه ای،لرزشی،چرخشی،فشاری همزمان) در 3 موقعیت گردن ، شانه، ...

2,000,000 تومان

> شامپو ریوایوژن
یوایوژن محصولی کاملا گیاهی و موثر در قطع ریزش مو و کمک به رشد مجدد آن است . عوامل بسیاری باعث ریزش مو می شوند . ولی علت اصلی ریزش , ژنتیکی و هورمونی ب ...

285,000 تومان

> درمان ریزش موهای سر با پروتکسان
درمان ریزش موورویش مجدد مو بوسیله اخرین کشف علمی شامپو ومحلول پروتوکسان محصول کشور المان 100درصد تضمینی جلوگیری از ریزش مو ورویش مجددمو Procapil پرتکس ...

250,000 تومان

> اپیلاتور سه کاره براون مدل 3390
اپیلاتور سه کاره براون مدل 3390 همراه با 3سر اضافه برای کارهای مختلف یک مارک معروف و یک محصول شگفت انگیز دیگر ، یک شیوه مناسب و باور نکردنی برای از ...

250,000 تومان

> بوتولیز Botolizz
Botolizz بوتولیز یک دستاورد علمی و بسیارموثر در درمان چروک های صورت می باشد. عملکرد بسیار اسان و کاملاابتکاری ان این امکان را برای شما فراهم می اورد ک ...

170,000 تومان

> ریش تراش دوکاره براون آلمان
ماشین ریش تراش براون به همراه دستگاه اصلاح موهای بینی و گوش مدل ۷۵۰۶ با طراحی منحصر به فرد تقدیم به همه کسانی که داشتن صورتی صاف و اصلاح شده برای شروع ...

128,000 تومان

> اپیلاتور 6 کاره براون اصل آلمان
اپیلاتور 6 کاره براون اصل آلمان دارای سر استاندارد ، سر اصلاح و شانه پیرایشگر، سر مخصوص اپیلاتور زیر بغل، سر دقیق برای صورت قابل شستشو پاک کننده ق ...

120,000 تومان

> کرم موبر هیر استاپ Hair Stop
جدیدترین نسل از کرم های قطع دائمی موهای زائد برای خانم ها و آقایان در خدمت شماست با کرم های اعجاب انگیز Hair Stop به رویش موهای زائد بدن خود برای همیش ...

68,000 تومان

> اپیلاتور براون مدل 3380
اپیلاتور براون مدل 3380 * سر اپیلاتور استاندارد با سیستم منحصر بفرد softLift برای بلند کردن موهای خوابیده * سیستم کاهش دهنده درد با حرکت 4 جانبه بر ...

64,000 تومان

> دستگاه برقی بند انداز صورت و بدن
فقط یك بار برای همیشه ... وسیله ای پیشرفته برای بانوان مارک براون ( مناسب سالنها ، آرایشگاه ها و حتی منازل و استفاده شخصی )، انتخاب با شما اگر از م ...

58,000 تومان

> کرم گارنیر سبز و قرمز
كرم گارنیر سبزو قرمز(جوانسازی))GARNiER جوانسازی و شادابی صورت با امگاتری-امگا6-منیزیوم مخصوص خانمهازیباپسند ...

52,000 تومان

> تست تشخیص تقلب
تستهای تشخیص تقلب,تستهایی هستند که بااستفاده از آنها اگر احیانا موردی در نمونه وجود داشته باشد مشخص شده و بشما میگوید که دوباره نمونه جدید گرفته و تست ...

50,000 تومان

> کپسول های چاقی فت فست Fat Fast
قرص افزایش وزن تضمینی فت فست (fat fast) ایده ال برای افزایش وزن به صورت طبیعی یكی از اثرات فوق العاده كپسول های چاقی به عنوان فت فست می توان به چاق شد ...

48,000 تومان

> شانه لیزری Power Grow
آیا از ریزش مو یا کم پشت بودن موهای خود رنج می برید ؟ پاور گرو محصول تحسین شده سال 2011 درمان قطعی ریزش مو با تکنولوژی لیزر جلوگیری از ریزش مو و رش ...

42,000 تومان

> از بین برنده سفیدی مو -استراتژی
از بین برنده سفیدی مو استراتژی STRATEGY PROGRESSIVE محصول استرالیا discreet فقط بعد از 3 هفته مصرف ، سفیدی موهای شما از بین می رود ، بدون اینکه ...

40,000 تومان

> اتو مو + فر دهنده جاندلی+ فر دهنده جاندلی
اتو مو + فر دهنده جاندلی دستگاههای فر دهی و اتو مویی هستند که توسط افراد حرفه ای به کار می روند، در واقع انقلابی در تولید اتو موهای مو به شمار می روند ...

36,000 تومان

> اتو مو دوکاره سایونا
اتو موی دوکاره سایونا یکی از بهترین و پرطرف دارترین اتوهای روز دنیا میباشد که علاوه بر اتو و صاف کردن موها در حالت دیگر موها را مجعد و بسیار زیبا میکن ...

36,000 تومان

> شیر تزئینی
این لیوان آب و نوشابه سحر و جادو است، مناسب برای استفاده در داخل خانه، اتاق جلسه، سالن، و ... می توان آن را به عنوان نور شب، چشمه آب، تنظیم رطوبت اتا ...

36,000 تومان

> كرم چندمنظوره كلایون
كاربردها و فواید استثنائی كرم چند منظوره معجزه گر : - جذب سریع توسط پوست صورت و بدن بدون برجای گذاشتن لایه سنگین وقابل رویت . - حفظ لطافت پوست تا ساعت ...

35,000 تومان

> كرم موبر باله آ
کرم موبر دائمی باله آ +دفترچه فارسی و توضیجات و روش استفاده● تنها کرم موبری بوده که در سال 2010 توانسته رتبه اول رو در بین کرم های موبر در دنیا رتبه ا ...

35,000 تومان

> فر مو نانسی
دستگاه فوق العاده فرموی بابلیس Babyliss یك پدیده فوق العاده جدید در صنعت آرایش مورد استفاده سوپر مدل های دنیا... با فرکننده بابلیس موهای خود را د ...

34,000 تومان

> ژل مو پمپی کلیون
این ژل هم بر روی موهای خیس و هم موهای خشک قابل استفاده است. ژل کلیون هیچ اثری بر روی موها باقی نمی گذارند و باعث چسبندگی بیش از حد موها نیز نمی گردد و ...

32,000 تومان

> شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو کلیون
شامپویی حاوی عصاره میوه های مختلف که موهای ضعیف و بی جان را قوی، درخشان و نرم می نماید. این شامپو با ترکیبات بسیر مغذی و عصاره میوه ها به خوبی به لایه ...

32,000 تومان

> روغن برنز کلیون
این محصول که حاوی مقادیر زیادی از مواد نرم کننده و مغذی در فرمولاسیون خود می باشد، پوست آفتاب خورده و قرمز شما را به راحتی به رنگ برنزه طلایی زیبایی ت ...

32,000 تومان

> شامپو حیات بخش حاوی جوانه گندم و خیرزان كلایون
این شامپو موهای ضعیف، خشک و بی جان را بازسازی نموده و زندگی و انرژی دوباره به آنها می بخشد. خاصیت حیات بخشی این شامپو به دلیل وجود ویتامین با ارزش و ض ...

32,000 تومان

> شامپو ترمیم کننده کلیون
مغذی و بازسازی کننده تارهای مو، حاوی سرامید، برای موهای آسیب دیده و شکننده. این محصول با ترکیبات خاص و عوامل موثر خود موها را درمان و محافظت نموده لای ...

32,000 تومان

> شامپو موهای رنگ شده کلیون- CLIVEN COLOR
این شامپو به خوبی از موهای رنگ شده و آسیب دیده مراقبت و محافظت کرده، موجب تثبیت طولانی مدت رنگ بر روی موها می شود. فیلتر ضدآفتاب UV موجود، از موها و ر ...

32,000 تومان

> کرم ضد سلولیت (لاغری) کلیون
استفاده از این محصول موجب نرم و لطیف شدن سریع پوست شما شده و می توانید تاثیرات سریع و ماندگار آن را به راحتی مشاهده نماید. کرم ضد سلولیت و لاغری کلیون ...

32,000 تومان

> كرم صورت روغن دانه انگور کلیون
حاوی عصاره پوست انگور و روغن هسته انگور می باشد. این مواد آنتی اکسیدان و بسیار مغذی هستند و پوست را عمیقا تغذیه کرده و از آن در مقابل رادیکال های آزاد ...

32,000 تومان

> کرم دئودورانت هفته کلیون
این کرم با ترکیبی از عصاره خزه ایسلندی، که ماده ای گیاهی و آنتی باکتریال با خاصیت ضد بو می باشد و Tri Closan با خواص موثر ضد باکتری، از ایجاد بوی نامط ...

32,000 تومان

> ژل مو تیوپی کلیون
این ژل هم بر روی موهای خیس و هم موهای خشک قابل استفاده است. ژل کلیون هیچ اثری بر روی موها باقی نمی گذارند و باعث چسبندگی بیش از حد موها نیز نمی گردد و ...

32,000 تومان

> کرم لایه بردار بدن (اسکراب) کلیون
این کرم شامل دانه های ریز خاصی است و زمانی که روی پوست ماساژ داده می شود به نرمی سلول های مرده سطح پوست و قسمت های خشن و زبر را برطرف کرده، پوست را نر ...

32,000 تومان

> ماسک طراوت بخش و احیا کننده کلیون
ماسک طراوت بخش و بازسازی کننده پوست، مخصوص پوست های نرمال و خشک. این ماسک پوست را به خوبی تمیز کرده به آن طراوت و درخشندگی می بخشد. روغن Avocado (سرشا ...

32,000 تومان

> کرم ضدچروک و لیفتینگ صورت پوست حساس کلیون
این کرم به دلیل ترکیبات فعال گیاهی موجود در خود نظیر روغن نخل، روغن سویا و اریزانول چروک های پوست را به نحو چشمگیری کاهش داده و از تشکیل مجدد آن جلوگی ...

32,000 تومان

> کرم دست کره کاکائو کلیون
این محصول حاوی مواد تشکیل دهنده ویژه ای است که علاوه بر تغذیه پوست دست های شما، از آنها در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت می نماید. عصاره کره کاکائو بک ...

32,000 تومان

> کرم روز کلایون
کرمی ضد آفتاب، روشن کننده، مرطوب کننده، لطیف، فاقد چربی، ویتامینه و مغذی می باشد که تمامی فاکتور های حفاظتی پوست را دارا می باشد. وجود ویتامین C در ای ...

32,000 تومان

> ژل موی آرنیکا کلیون
ین ژل مناسب انواع موها می باشد و در فرمولاسیون ویژه و منحصر به فرد آن موارد زیر به کار رفته است: عصاره آرنیکا(تنباکو کوهی) که ماده ای تقویت کننده است ...

32,000 تومان

> اتو مو sayona - SY835
اتو مو سایونا با درجه حرارت 200 درجه سانتی گراد برای داشتن موهایی متفاوت برای صاف کردن موهای شما با کفه ی سرامیکی درجه حرارت 120 تا 200 درجه سانتیگ ...

31,000 تومان

> ریش تراش فشی شیور ساخت ژاپن
ریش تراش شارژی و منحصر بفرد فشی شیور ساخت ژاپن ریش تراش شارژی فشی شیور توانسته با توجه به کیفیت بالا و قابل قبول و همچنین قیمت بسیار مناسب در مقایسه ب ...

29,500 تومان

> اسپری برنزه کردن گارنی
اسپری و کرم اتوبرنز گارنی یک برنز کننده بسیار مطلوب می باشد که میتواند پوست بدن شمارا بدون نیاز به آفتاب برنزکند. اتوبرنزهای گارنی حاوی مقادیر زیادی ا ...

24,000 تومان

> ژل سفید کننده و لایه بردار دندان
شرکت و کشور تولید کننده این محلول XCESS آمریکا می باشد. * استفاده متوالی به مدت 14 روز *روی دندان های خشک شده استفاده شود *قبل از مصرف قوطی را تکان د ...

22,500 تومان

> اتو مو مسافرتی مدادی
ا توی موی سر مسافرتی ، اتوی مویی با قابلیت های یک اتوی موی سر کامل با حجم کم . شما می توانید این اتو را در همه جا حمل کنیدودرعرض 5 دقیقه موهای خود را ...

22,000 تومان

> موکن Tweeze
با موچین های قدیمی و آینه که مدت ها طول می کشد تا شما مو های صورتتان را اصلاح کنید خداحافظی کنید... انجام این کار دردناک است اما اکنون وسایلی وجود دا ...

22,000 تومان

> موچین چراغدار لیزری
نام محصول: موچین چراغدار لیزری آیا از استفاده از موچین های قدیمی تان خسته شده اید؟ آیا همراه داشتن آینه های جیبی و الزام قرار گرفتن در محیط های روشن و ...

17,000 تومان

> سشوار مسافرتی
سشوار فوق العاده مسافرتی شیك...جدید....متفاوت قابل حمل و در اندازه مناسب تجربه ای جدید و بی نظیر کم حجم، ارزان و پر قدرت دارای سری مخصوص حالت ...

16,500 تومان

> میکروتاچ زنانه
دیگر نگران موهای زائد نباشید با میکرو تاچ میتوانید به راحتی موهای زائد را از بین برده . مناسب برای اصلاح موهای بینی و گوش و پشت گردن..... - میکرو ت ...

12,000 تومان

> میکروتاچ مردانه
دستگاه اصلاح موهای زاید بینی-گوش-پشت گردن-پشت - این دستگاه یک وسیله برای اصلاح موهای زائد مردان است که با باطری کار میکند و موهای هر قسمت از بدن را ب ...

12,000 تومان

------------- بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل ---------